bootstrap responsive templatesMETAMORFOZY

Galeria Przemian

Zobacz nasze wybrane metamorfozy, które pokazują wnętrza przed, w trakcie realizacji oraz tuż po przemianach.

Apartament w kamienicy 
-

Mobirise

W trakcie realizacji.

Typ projektu: kompleksowy projekt apartametu w wielowiekowej krakowskiej kamienicy w przestrzeni Starego Miasta.  Powierzchnia: 65 m2


Kontekst miejsca i poszanowanie tradycji, "styl mieszczański" w dużym stopniu zdeterminowały kierunek naszych działań projektowych. Aby jednak nadać lekkości i świeżości, klasyczne, drewniane bryły i elementy wyposażenia zostały przełamane prostymi,nowoczesnymi lakierowanymi formami. Klasyka przeplata się tutaj nowoczesnością. Przeprojektowaniu uległy również układ i funkcja poszczególnych pomieszczeń. 
Wizualizacje i zdjęcia wnętrz przed zmianami.
Mobirise
Wizualizacje oraz rzut po zmianach projektowych. 
Mobirise

 Willa w męskim stylu
-

Mobirise

Realizacja: 2015

Lokalizacja: Mogilany
Typ projektu: kompleksowy projekt wraz z nadzorem autorskim
Powierzchnia: 180 m2

W tym wypadku inwestor, to mieszkający na co dzień poza granicami kraju mężczyzna. Preferujący nowoczesny styl, reprezentowany m.in. przez proste, geometryczne formy, sprecyzowaną (składającą się w dużej mierze z czerni oraz odcieni szarości i bieli) gamę kolorystyczną i awangardowe rozwiązania, otwarty na nasze propozycje projektowe. Dopełnieniem tego eleganckiego apartamentu z całą pewnością stanowią piękne, artystyczne fotografie oraz wielkoformatowy obraz autorstwa artystki Magdaleny Hawajskiej.
Mobirise
Zdjęcia dokumentujące prace na budowie 
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise

Dom na nowo 
-

Mobirise

Realizacja: 2015

Lokalizacja: Jerzmanowice
Typ projektu: rewitalizacja domu wraz
z nadzorem
Powierzchnia: 250 m2

Wolnostojący dom w malowniczych, podkrakowskich Jerzmanowicach wymagał rewitalizacji zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Problemem stała się niewystarczająca ilość miejsca w stosunku do wielości posiadanych przedmiotów codziennego użytku. W rezultacie czego powstawał coraz większy chaos wizualny i przestrzenny bałagan. Dlatego podjęte zostały działania mające na celu uporządkowanie, rozjaśnienie (dosłownie i w przenośni) i maksymalne wykorzystanie przestrzeni na funkcje przechowywania.

Zdjęcia wnętrz przed zmianami.
Mobirise
Mobirise
© Copyright 2018 Pińczyńska-Papp. All Rights Reserved.